Jak łatwo zalogować się lub wylogować się z Twittera z komputera lub telefonu komórkowego? 2023

W końcu twoje konto na Twitterze jest prawdopodobnie wypełnione prywatnymi przemyśleniami i opiniami, których nie chciałbyś, aby oglądali obcy. Teraz znajdziesz się przed nowym menu, wybierz opcję „Bezpieczeństwo i dostęp do konta”. Teraz przejrzymy, jak wylogować się z Twittera z jego wersji internetowej, co jest prawdopodobnie najłatwiejszym procesem ze wszystkich platform. W ten sposób wystarczy wejść na stronę Twittera, a na końcu lewego panelu bocznego zobaczysz swoje imię i nazwisko, nazwę użytkownika i zdjęcie profilowe. Tuż obok znajduje się ikona z trzema kropkami, kliknij na nią.

  • Procedury, które Ci przedstawiliśmy, nie tylko poprawią Twoje umiejętności związane z narzędziem twitter, ale także pozwolą Ci sprawnie sobie z nim poradzić, poprawiając Twoje nawyki.
  • Dzięki temu, gdy zapomnisz niektórych danych, możesz je łatwo odzyskać.
  • Chociaż Twitter na Androida jest dość intuicyjną i łatwą w użyciu aplikacją, jeśli chodzi o wylogowanie, sprawy mogą się nieco skomplikować..
  • Zalecamy również włączenie uwierzytelniania wieloskładnikowego, aby nawet jeśli ktoś zdobędzie Twoje hasło, nadal nie będzie mógł się zalogować bez dostępu do Twojego telefonu.

W przypadku tych ostatnich najlepiej jest uzyskać dostęp do mobilnej wersji internetowej Twittera. W aplikacji Twitter możesz mieć kilka kont, pomiędzy którymi istnieje możliwość szybkiego przełączania. Dzięki niej aplikacja Twitter zostanie zamknięta i nie będzie pobierała znacznej ilości danych sprzętowych. Jeżeli musisz zrestartować telefon komórkowy, należy wylogować się z aplikacji, zamykając je tym samym na jakiś czas, do ponownego zalogowania.

Wersja przeglądarki Twittera

Rozwiń opcję Przeglądaj tematy postów poniżej, aby przejść bezpośrednio do tematu. Istnieją niewielkie różnice w krokach dla Androida i iPhone’a, więc przewodnik ma inną sekcję dla każdej aplikacji i komputera. Jet bardzo prawdopodobne, że w ciągu życia będziez muiał radzić obie z wieloma s & p 500 indeks i podejścia stale rodzajami zagrożeń. Niektóre będą pilne, natychmiatowe i agreywne, inne nie będą nieuchronne, ale potencjalnie będą … Twój komputer oferuje prawdopodobnie najprostszy sposób wylogowania się z Twittera. Wystarczy kilka sekund i kilka kliknięć, a zostaniesz pomyślnie wylogowany.

Ta czynność spowoduje wylogowanie z Twittera na wszystkich urządzeniach z wyjątkiem tego, którego obecnie używasz. Dlatego nie zapomnij się wylogować po zakończeniu tej sesji. Zawsze możesz rozpocząć nową sesję, logując się ponownie. Na dole tej sekcji zobaczysz wszystkie otwarte sesje swojego konta, a klikając na nie zobaczysz więcej informacji i możliwość jego zamknięcia.

  • W ten sposób wystarczy wejść na stronę Twittera, a na końcu lewego panelu bocznego zobaczysz swoje imię i nazwisko, nazwę użytkownika i zdjęcie profilowe.
  • Jest to konieczne zarówno dla użytkowników posiadających kilka kont, jak i dla tych smartfonów czy tabletów, z których korzysta kilka osób.
  • Włączyć weryfikację dwuetapową możesz w tych samych opcjach hasła, które omawialiśmy wcześniej.
  • Ta opcja nie usuwa twojego konta na Twitterze, usuwa tylko dane logowania na twoim iPhonie.

Twitter to aplikacja do blogowania, jeśli chcesz wyloguj się ze swojego konta Android na Twitterze a nie wiesz jak to zrobić, dowiesz się w tym artykule. Jeśli planujesz zmienić telefon komórkowy lub po prostu nie chcesz otwierać tej aplikacji na swoim Androidzie, bardzo przydatne byłoby wylogowanie się z konta. Włączyć weryfikację dwuetapową możesz w tych samych opcjach hasła, które omawialiśmy wcześniej. Jeśli nie masz numeru telefonu powiązanego ze swoim kontem Twitter – jak najszybciej to zmień! Najłatwiejszym z nich jest sposób poprzez opcję “ustawienia i prywatność”. W urządzeniach mobilnych ciągle otwarte aplikacje wpływają na zdecydowanie szybsze rozładowanie się baterii.

Metoda 2 z 2: Korzystanie z aplikacji Twitter

Aby uzyskać do niego dostęp, wystarczy kliknąć przycisk „Więcej opcji” na lewym panelu bocznym. Po prostu kliknij ikonę koła zębatego na lewym panelu bocznym. Spowoduje to wyświetlenie niektórych opcji, ostatnia to „Wyloguj”, kliknij ją, a Twoje konto zostanie natychmiast zamknięte.

Natychmiast wyświetli się kilka opcji, jesteśmy zainteresowani wejściem w „Sesje”. Następnie kliknij „Ustawienia i wsparcie”, a następnie „Ustawienia i prywatność”. Co przydaje się, gdy potrzebujemy szybkiego konta w jakimś serwisie i tak naprawdę nie chcemy się rejestrować, wypełniając formularz.

Po wykonaniu tych kroków zakończysz wszystkie aktywne sesje na Twitterze na swoich urządzeniach, z wyjątkiem obecnego komputera. Jeśli więc nie używasz własnego komputera, nie zapomnij się wylogować, gdy skończysz. Po wykonaniu tych kroków nastąpi wylogowanie z Twittera w tej konkretnej przeglądarce. Jak sugeruje wyskakujące okienko, możesz zalogować się ponownie w dowolnym momencie. Tweetdeck jest prawdopodobnie najlepszym klientem Twittera, do tego stopnia, że ​​była to samodzielna aplikacja, a firma ostatecznie ją kupiła..

Wyloguj się za pomocą Twittera mobilnego

En aplikacje Znajdziesz listę gier, stron i aplikacji, którym dałeś dostęp, aby mogły korzystać z Twojego konta na Twitterze. Jeśli już ich nie używasz, możesz wpisać te, które chcesz usunąć, i kliknąć Odwołaj dostęp. W rzeczywistości zaleca się, abyś to robił od czasu do czasu, ponieważ jeśli później użyjesz aplikacji, która tego potrzebuje, ponownie poprosi Cię o przyznanie jej dostępu. Na Wydziale ” Konsultacje „, zobaczysz wszystkie aplikacje korzystające z Twojego konta na Twitterze ten Dzieje się tak, gdy połączysz aplikację ze swoim kontem na Twitterze. Dlatego, aby go zamknąć, musisz kliknąć aplikację i kliknąć „ Odwołanie dostępu ”.

Otwarte sesje na Twitterze z Twoim kontem

Poniżej poznasz wszystkie kroki, które musisz wykonać, aby w pełni wylogować się z Twittera na swoim urządzeniu z Androidem. Jakie jest Twoje ulubione urządzenie do korzystania z Twittera? Czy wylogowujesz się ze swojego konta na Twitterze po zakończeniu korzystania z niego?

Dzięki temu możesz w prosty sposób dowiedzieć się najnowszych informacji w tematyce, która Cię interesuje. Korzystasz z Twittera na tyle często, że po prostu pozostawiasz aplikację włączoną i nie wylogowujesz się z czym różni się handel od inwestowania w 5 minut niej? Jeżeli jednak potrzebujesz wylogować się z Twittera, pojawia się pytanie, jak to zrobić? Każde inne urządzenie, które chce uzyskać dostęp do Twojego konta na Twitterze, będzie musiało się ponownie zalogować.

Jeśli zamierzasz zmienić swój telefon komórkowy lub po prostu nie chcesz, aby ta aplikacja była już otwarta na Twoim Androidzie, pomocne byłoby zamknięcie sesji konta. Nie martw się — spowoduje to tylko raport o zarobkach microsoftu usunięcie Twoich danych z tego urządzenia — nie spowoduje to usunięcia Twojego konta. Jeśli chcesz ponownie korzystać z Twittera na tym urządzeniu z Androidem, możesz po prostu ponownie się zalogować.

Jeśli spróbujesz wyloguj się ze swojego konta na Twitterze po jego użyciu, ty nie ryzykuj intruzów na swoim koncie. Ta opcja nie usuwa twojego konta na Twitterze, usuwa tylko dane logowania na twoim iPhonie. Należy pamiętać, że ten proces nie powoduje usunięcia Twojego konta i w każdej chwili możesz ponownie połączyć się ze swoimi danymi.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top